Služby 2017-11-16T11:10:22+01:00

Máte projekt a neviete si dať rady? Radi Vám poradíme

Kontaktujte nás

Služby

Odborné poradenstvo

V rámci našej spoločnosti Vám ponúkame odborné poradenstvo v oblasti stavebných materiálov a služieb. V prípade potreby vieme zabezpečiť poradenstvo technického zástupcu priamo na vašej stavbe. V závislosti od rôznorodosti stavieb Vám bude vedieť poradiť ohľadom materiálov vhodných práve pre Vašu stavbu.

Spracovanie cenových ponúk

Obchodný manažér  firmy PROFI Stavebné hmoty robí na vyžiadanie spracovanie cenových ponúk, zahrňujúcich výber vhodných materiálov pre konkrétnu stavbu vrátane technológie ich spracovania.

Tónovacie centrum

Naša spoločnosť ponúka aj farbenie omietok, fasádnych a interiérových farieb podľa nášho vzorkovníka. Na želanie zákazníka (v rámci našich možností) je možné vytvoriť aj odtieň farby, ktorý sa nenachádza v našom vzorkovníku.

Výťažné skúšky tanierových hmoždiniek

Výťažné skúšky tanierových hmoždiniek sú prevádzané pomocou prístroja COMTEST OP1. Výsledky výťažných skúšok slúžia buď ako podklad pre návrh kotviaceho plánu pre kotvenie izolačných dosiek alebo sa skúšky vykonávajú v rámci kontroly v priebehu realizácie zatepľovacích systémov. Pomocou tohto prístroja možno taktiež vykonávať odtrhové skúšky mált a omietok.

Termovízia

Ponúkame termovízne meranie obalových konštrukcií, ktoré boli alebo majú byť zateplené. Možno tak zistiť nadmerné prestupy tepla cez tepelné mosty.

Tepelno technické výpočty stavebných konštrukcií

Našim zákazníkom ponúkame návrh a posúdenie z hľadiska záväzných požiadaviek podľa STN 730540-2:2007 Tepelná ochrana budov.

Základný návrh skladby konštrukcie pomocou software TEPLO z hľadiska:

– súčiniteľa prestupu tepla

– najnižšej vnútornej povrchovej teploty

– ročnej skondenzovanej vodnej pary

Color studio (asistent farieb)

Color studio je počítačový program, ktorý bol vyvinutý predovšetkým pre uľahčenie výberu farieb vonkajších omietok a náterov a ďalej náterov v interiéroch domov a bytov. Program umožňuje vložiť akýkoľvek obrázok (fotografiu) a meniť štruktúru a farby jednotlivých častí. Užívateľ tak môže meniť napríklad farbu omietky, okenných rámov, strechy, atď

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára nižšie. Tešíme sa na Vašu správu.

  MENO *

  PRIEZVISKO *

  EMAIL *

  TELEFÓN

  PREDMET

  AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ?